Legenda Czterech Złodziei!

Legenda Czterech Złodziei - geneza powstania Mikstury Kradziocha

Gdy w Europie szalała śmiertelna zaraza, grupa zuchwałych rabusiów wpadła na ciekawy pomysł na “biznes”.

Ponieważ nie bali się niczego, postanowili, że zbiją fortunę na okradaniu domów zmarłych. W końcu tym ostatnim kosztowności nie były już przecież potrzebne... 

Interes nabrał rozmachu, jednak wszyscy wokół zastanawiali się, dlaczego sami złodzieje nie chorują.

Jak to możliwe, że żaden z nich się nie zaraził? Przecież „czarna śmierć” nie oszczędzała nikogo, kto miał z nią styczność. Tajemnica odkryta została dopiero po schwytaniu szabrowników. Złodzieje nie mieli wyboru i wyjawili swój sekret, jednak w zamian za darowanie im życia.

Jak się okazało, ich przeciwwirusowe BHP polegało na nacieraniu dłoni, stóp i uszu specjalną mieszanką olejków eterycznych.

Dodatkowo stosowali oni przypominające dzioby maski wypełnione szmatkami (które oczywiście również nasączone zostały tajemniczą kompozycją). Wiedzieli zatem, jak najlepiej wykorzystać posiadaną wiedzę o leczniczych właściwościach roślin, by móc kontynuować swoją niecną działalność. Po wyjawieniu sekretu ostatecznie zostali jednak ukarani i, mimo obiecanej wcześniej łaski, stracili życie.


Legendarna receptura, wyjątkowa skuteczność, kojący zmysły zapach

Legendarna receptura, wyjątkowa skuteczność, kojący zmysły zapach

Nie czekaj - już dziś złóż zamówienie na Miksturę Kradziocha marki Herbalinka i przekonaj się, że dezynfekcja rąk może być nie tylko bardzo skuteczna, ale również wyjątkowo przyjemna. Pozwól, by pieczołowicie dobrane olejki eteryczne chroniły Twoje dłonie przed zarazkami, wypełniając jednocześnie pomieszczenie przepięknym, kojącym zmysły zapachem. Postawiliśmy na dokładne odwzorowanie tej legendarnej receptury, ściśle trzymając się założonych proporcji.

Zaufaj metodzie stosowanej od wieków - teraz masz ją na wyciągnięcie ręki, na dodatek w bardzo nowoczesnym wydaniu! 

Zamówienie na Miksturę Kradziocha możesz złożyć telefonicznie (+48 77 474 91 91 lub +48 884 702 702) oraz wysyłając do nas e-maila (biuro@innovia.pl). Produkt znajdziesz również na portalu Allegro (link).


Płyn do dezynfekcji rąk Mikstura Kradziocha

Dostępny jest w następujących pojemnościach:

150 ml, 500 ml, 5 l.