“Zacznijmy wszystko od nowa. Przyroda postępuje tak każdego roku”

Valeriu Butulescu

Głównym celem działalności Innovia Sp. z o.o. jest tworzenie produktów chemicznych do mycia i pielęgnacji powierzchni, które powstają przede wszystkim z surowców naturalnych. Produkty te mogą być sprzedawane zarówno pod marką Cleantensive, jak i pod marką własną klienta (ang. Private Label).

Potrzebujesz preparatu chemicznego opartego na ekologicznych składnikach? A może chciałbyś dokonać zmian w aktualnej recepturze swoich produktów i sprawić, by były one bardziej przyjazne dla środowiska? Jeśli tak - trafiłeś doskonale, bo właśnie w tym się specjalizujemy!

Nazwa naszej firmy nieprzypadkowo kojarzy się z innowacją - to właśnie jej hołdujemy i to z nią związane są wszystkie prowadzone przez nas działania. Szczególną wagę przykładamy do ekologii. Wiemy, w jak ogromnym stopniu współcześnie używane preparaty chemiczne szkodzą środowisku i robimy wszystko, co w naszej mocy, by temu zapobiec. Dlatego wdrażamy rozwiązania przy użyciu najnowszych technologii, starając się, by nasze produkty były dla środowiska maksymalnie przyjazne. Mamy świadomość, że światowe zasoby ropy nie są wieczne i kiedyś po prostu się skończą. Dlatego coraz częściej rezygnujemy też z surowców pochodzenia petrochemicznego. Z pasją wdrażamy również rozwiązania zero waste - preparaty chemiczne produkujemy tak, by zminimalizować ilość odpadów (stosujemy m.in. kanistry wielorazowego użytku). 

W naszym nowoczesnym laboratorium opracujemy specjalnie dla Ciebie innowacyjny, ekologiczny produkt chemiczny, dobierając dla niego odpowiedni skład, zapach i kolor. 

  • Będzie on bardziej innowacyjny od wyrobów, które oferuje Twoja konkurencja. 
  • Szybko stanie się rozpoznawalny na rynku.
  • Spełni nie tylko twoje oczekiwania, ale również potrzeby twoich wymagających klientów. 

To właśnie z Twoją marką zaczną być kojarzone wysokiej jakości produkty przyjazne dla środowiska. Innowacyjne, w 100% bezpieczne w użytkowaniu, a przy tym niezwykle skuteczne. 

Drugim filarem naszej działalności jest szeroko pojęte doradztwo chemiczne. 

Zapewnimy Ci niezbędne wsparcie w zakresie bezpieczeństwa w obrocie i stosowaniu substancji i mieszanin chemicznych w ramach rozporządzeń REACH i CLP na terenie Unii Europejskiej. 

Jesteś producentem? Importerem? A może dalszym użytkownikiem? Nasze usługi kierujemy do wszystkich uczestników rynku, zatem z przyjemnością pomożemy również Tobie!

Nasze działania cechuje rzetelność i profesjonalizm. Przed rozpoczęciem współpracy dokładnie przyjrzymy się Twoim potrzebom i oczekiwaniom, następnie zaś, w porozumieniu z Tobą, opracujemy optymalny plan działania. Gwarantujemy nie tylko zachowanie najwyższych standardów, ale również lojalność oraz dyskrecję. 

Nie czekaj - już dziś skontaktuj się z naszym biurem i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!