[inspirujemy]

nasz sekret to kreatywność w połączeniu z unikalną wiedza, która pozwala tworzyć i stosować rozwiązania dające przewagę konkurencyjną

[realizujemy]

zmieniamy idee w konkretne produkty

[wspieramy]

świadczymy usługi doradcze i konsultingowe z zakresu wprowadzania do obrotu i stosowania substancji i mieszanin chemicznych

Celem naszej działalności jest dostarczenie gotowych rozwiązań w zakresie marek własnych (ang. Private Label). Posiadamy laboratorium, w którym możemy opracować całkowicie nowy i innowacyjny produkt chemiczny.Oferujemy szeroką gamę zapachów i kolorów do wykorzystania. Wspołcześni konsumenci są bardzo wymagający, a bez względu na to czego potrzebujesz, aby rozwijać swoją markę i urzeczywistniać swoją wizję, możesz zaufać, że mamy rozwiązania spełniające potrzeby Twoich Klientów . Dowiedz się więcej o naszych usługach kontaktując się z naszym biurem.

Drugim filarem jest zapewnienie wsparcia związanego z bezpieczeństwem w obrocie i stosowaniu substancji i mieszanin chemicznych w ramach rozporządzeń REACH i CLP na terenie Unii Europejskiej. Nasze usługi są skierowane do wszystkich uczestników rynku chemicznego: producentów, importerów i dalszych użytkowników.

Zapewniamy rzetelną i profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa chemicznego i kompleksowego tworzenia innowacyjnych produktów z zachowaniem lojalności, dyskrecji oraz najwyższych standardów.

Na bieżąco śledzimy zmiany trendów na rynku, aby gwarantować innowacyjność i bezpieczeństwo Państwa biznesu.

Realizując powierzone nam zadania dbamy o Państwa czas, wiarygodność, bezpieczeństwo i rozwój.