Marka własna (ang. Private Label) to bardzo popularny sposób wypromowania produktu i przyciągnięcia nowych Klientów bez inwestycji w kosztowne linie produkcyjne, opracowanie receptur i sztab specjalistów z różnych dziedzin. Jest to doskonały sposób budowania pozytywnego wizerunku firmy, poprzez produkty dobrej jakości, ale w niższej cenie. Kluczowym zagadnieniem jest znalezienie takiego podwykonawcy, który będzie w stanie zapewnić dostarczenie innowacyjnego produktu przynoszącego oszczędności. 

Firma innovia idzie o krok dalej, oferując dwie możliwości współpracy w tym zakresie.

PRIVATE BRANDS

Samodzielne marki wyprodukowane dla Klienta, zgodnie z jego oczekiwaniami jakościowymi i cenowymi. Rozwiązanie to pozwala niższym kosztem wprowadzić na rynek nową markę, która z punktu widzenia konsumenta nie będzie tylko „tańszym zamiennikiem” lidera rynku w danej kategorii, lecz produktem równoprawnym, a często nawet lepszym ze względu na innowacje wprowadzane w procesie rozwoju produktu.

TWOJA MARKA

Rozwiązanie to jest w szczególności korzystne dla małych i średnich firm.

W przypadku produktu pod marką własną oferujemy dostarczenie gotowych produktów oznakowanych brandem TWOJA MARKA. Klient otrzymuje produkt dopracowany, posiadający niezbędną dokumentację (np.: karta charakterystyki, rejestracja w ELDIOM) ale w niższej cenie w stosunki do typowego rozwiązania Private Label.

TWOJĄ MARKĘ produkujemy już od ilości 50 litrów/produkt, przy czym może on być konfekcjonowany do różnych pojemności np. 20 butelek 1L i 6 kanistrow 5L. Od ilości 200L/produkt można wybrać kolor i zapach preparatu, spośród wielu jakie mamy do dyspozycji.

Kolor płynu dopasowany do Twojego logotypu?? Żaden problem!

Dostępne są różne warianty cenowe: 

  • linia budżetowa - receptura niedroga, ale skuteczne i ładnie pachnące środki;
  • linia standard - użycie wyspecjalizowanych związków chemicznych w składzie oraz zapachy z wyższej półki;
  • linia premium - wyższa koncentracja innowacyjnych składników, opcjonalnie naturalne ekstrakty, zapachy perfumowane itp.