Jeśli chcą Państwo zlecić wykonanie profesjonalnych produktów chemicznych – stworzymy dla Państwa innowacyjne preparaty wyróżniające się skutecznością i bezpieczeństwem stosowania.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Korzystne ceny - jako producent jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości rozwiązania w najbardziej atrakcyjnych cenach, które pozwolą Państwu obniżyć koszty produkcji i zwiększyć zyski.

Gwarancja jakości - tworzymy produkty nowej generacji na bazie autorskich receptur z wykorzystaniem nanotechnologii, enzymów czy bakterii. Dzięki temu nasze produkty wyróżniają się skutecznością i niezawodnością działania oraz bezpieczeństwem stosowania.

Bezpieczeństwo stosowanie dokładamy starań, aby nasze produkty nie zawierały substancji szkodliwie wpływających na życie i zdrowie ludzi, jak i staramy się minimalizować ilość alergenów w naszych produktach. Punktem wyjścia w tworzeniu nowych formulacji jest taki dobór substancji, aby nasza mieszanina była bezpieczna dla ludzi i dla środowiska.

Specjalistyczne doradztwo - służymy profesjonalnym doradztwem chemicznym, opracowujemy i ulepszamy receptury chemiczne, wdrażamy nowoczesne rozwiązania technologiczne, które pozwolą zwiększyć efektywność stosowanych rozwiązań.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. +48 77 474 91 91 oraz biuro@innovia.pl