Zalety rozwiązania:

Produkty są gotowe do sprzedaży - zostały odpowiednio przetestowane pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności.

Natychmiastowa realizacja - produkty otrzymasz niezwłocznie po zgłoszeniu zamówienia.

Nawet niewielkie ilości - Twoje zamówienie nie musi być duże, dzięki czemu masz możliwość przetestowania wybranych produktów, bez konieczności zatowarowywania się i związanym z tym dodatkowych kosztów. 

Konkurencyjne ceny - produkty gotowe sprzedawane są pod naszą marką, a koszty ograniczone zostały do minimum (w przypadku tych wyrobów nie występuje konieczność zmiany ani składu preparatów, ani opakowania czy etykiety).


Innowacja

Produkty marki Cleantensive to linia innowacyjnych środków czystości i chemii przemysłowej. Wyznaczając najnowsze standardy, tworzymy ekologiczne produkty, wysokiej skuteczności działania, a przede wszystkim bezpieczne dla ludzi i środowiska. Inwestujemy w badania i rozwój, by proponować najbardziej efektywne i bezpieczne rozwiązania.


Bezpieczeństwo

Dbając o ludzi i środowisko stworzyliśmy nowoczesną linię produktów, które nie zawierają w swoim składzie substancji niebezpiecznych i minimalizujemy ilość alergenów. Większa ochrona zdrowia to zaleta, która wyróżnia całą gamę naszych produktów.